NOVINKY
 
VE VÝVOJI
PROGRAMY
DEMA
HRY
 
ŽIVOT
ČLENOVÉ
NÁVŠTĚVNÍ KNIHA
 
LINKY
 
 
 
 
 
Czech English
 
 
© 2002-17 by
T.C.G.

Speccy.czAutor:
Wixet, Muf

Český Speccy portál, který by rád sdružil stránky týkající se ZX Spectra na jedno místo, kde je najde každý. Jak se to vede se můžete přesvědčit sami. Samozřejmě je tam i download s mnoha hrami, demy, muzikou, atd... Prostě Speccy.cz FOREVER :)
(Poznámka Wixeta: Tento popis má na svědomí Shrek - takže to není sebechvála... (která věčinou smrdí...) :))) )
 
Jazyk: anglický


 
z00m's Speccy cornerAuthor:
z00m of T.C.G.

Tohle je stránka našeho skvělého hudebníka z00ma. Najdete tam všechny jeho skladby a také jeho další výtvory, které nespadají pod T.C.G. Určitě navštivte !!! :)
 
Jazyk: anglický


 
Hood's HomepageAutor:
Hood

Stránka věnovaná diskovému řadiči MB-02. Najdete zde také informace týkající se připojení SIDa (geniální zvukový chip, který byl v C64) ke Speccy a připojení HDD ke Speccy. Naleznete zde také Hoodův vlastní software NMI Menu (pro MB-02), DTP2HTML (spolupráce se Sweet Factory) atd...
 
Jazyk: český


 
Busy's HomepageAutor:
Busy

Homepage tvůrce BS-DOSu (OS diskového řadiče MB-02)! Jinak se tyto stránky zabývají snad uplně vším (básnická tvorba, rodina, atd.)... :)
 
Jazyk: slovenský


 
CI5 HomepageAutor:
Sweet Factory

Homepage jedné z mála ještě aktivních českých skupin. Vlastně když se to tak veme, tak asi z celkového počtu 8 členů, jsou aktivní pouze 4.
Homepage programu Tools 128 (D40/80). Celkově věnováno D40/80.
 
Jazyk: český


 
MTs's HomepageAutor:
MTs

Homepage tvůrce File Commanderu a mnoho dalších utilit a prográmků (např.: DOM (Disk Operation Manager) pro Desktop (spolupráce se Sweet Factory).
 
Jazyk: český